· webshop · Wekkers-voor-slechthorenden · Toebehoren · Flitsmodule MF-1
De flitsmodule MF-1 zal u met flitssignalen wekken. De MF-1 is te koppelen aan alle wekkers uit ons assortiment met een trilschijf-aansluiting. Deze module is combineerbaar met de overige modules met de standaard trilschijf.
€ 79,00
Met de DS-2 digitale wekker zult u zich niet meer verslapen. Deze digitale wekker heeft namelijk een flitsfunctie en een luid alarm. U kunt de wekker uitbreiden met extra trilschijf. Handig: de display heeft een automatische helderheidaanpassing en de wekker is voorzien van een herhalingsfunctie en 24 uur stop.
De VC-10 analoge reis- en trilwekker is compact en licht van gewicht. De tijdsinstelling kunt u eenvoudig handmatig regelen. Verder heeft deze wekker een geïntegreerd akoestisch signaal dat u op een makkelijke manier kunt uitschakelen.