AmpliDECT 595 Decttelefoon
De Amplidect 595 van Geemarc is een bestaat uit een basistoestel en een draadloze handset. Deze telefoons, die zijn ontworpen voor senioren en slechthorenden, hebben grote knoppen, zijn compatibel met hoortoestellen met de T-stand en hebben een versterkt ontvangst- en belvolume. Mis geen oproepen meer omdat u de telefoon niet hoort rinkelen. Eenmaal opgenomen zal de stem van de persoon aan de andere kant van de lijn u bijzonder luid bereiken, veel luider dan op een ‘standaard’ telefoon. Dit dankzij de instelbare versterkingsniveaus en de ‘boost’-knop die het ontvangstvolume tijdens een gesprek tot 50 dB versterkt.
Richt de aanpasbare foto-sneltoetsen dusdanig in dat u belangrijke contacten heel eenvoudig met één druk op de knop kunt bereiken. Geen gedoe meer met onthouden of opzoeken van telefoonnummers. Gebruik daarvoor de handige online layout-tool: http://geemarc.com/p_editor/Amplidect595photo/f/editor/
Deze telefoon kan ook ingesteld worden om rechtstreeks noodoproepen te voeren via de rode noodknop. Zodra deze functie is ingeschakeld, belt je telefoon automatisch de vier nummers die je vooraf hebt geregistreerd met een vooraf ingesproken bericht, de een na de ander totdat iemand reageert.
Tot 20 ongewenste nummers kunnen ook worden geblokkeerd middels de oproepblokkeringsfunctie.
Het is niet nodig om een speciaal menu te openen of een speciaal nummer te bellen voor het ingebouwde antwoordapparaat, met één druk op de knop worden alle opgenomen berichten beschikbaar gesteld. Met de ‘langzaam lezen’ functie kunnen de berichten langzamer worden afgespeeld.
De Amplidect 595 is een echt alledaags hulpmiddel dat is ontwikkeld om senioren en slechthorenden te helpen onafhankelijk en bereikbaar te blijven.
€ 125,00
Extra informatie
Afmetingen | 18,5 × 9,1 × 10,5 cm |
---|
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.